Pneuservis a cykloservis Neratovice

O nás

 

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy. Počátek podnikání se datuje do roku 1992 a v současný prostorách působíme od roku 1998. Přirozený vývoj trhu, ale hlavně požadavky Vás zákazníků se promítl do současné nabídky služeb.

 

CYKLO SPORT - JÍZDNÍ KOLA

Naše společnost se zabývá prodejem a opravami jízdních kol. Můžete u nás nakoupit cyklo oblečení, náhradní díly na jízdní kola, různé doplňky a příslušenství. Pokud Vaše jízdní kolo špatně brzdí, nefunguje mu řazení nebo je snad po havarii, vždy Vám ho profesionálně opravíme. Před cestou na dovolenou či výlet provedeme drobné seřízení a promazání pro Vaši cestovní pohodu.

 

PNEUSERVIS

Koupíte u nás nové pneumatiky, ocelové i hliníkové disky kol, bezpečnostní šrouby, okrasné poklice kol a spoustu dalších potřebných drobností, jako jsou autolékarna, žárovky, tažné lano apod.. Veškeré zboží Vám odborně namontujeme. Pokud plánujete koupit alu kola, potřebujete namontovat nové, či demontovat staré, jste na správné adrese. Dále můžete využít nadstandardních služeb a uskladnit v našich prostorách pneumatiky. Zaměstnanci naší provozovny mají ve svém oboru dlouholeté zkušeností, můžete tak vždy očekávat kvalitní výsledek. Věříme, že pneuservis je pro Váš vůz mimořádně důležitý základ pro dobrou a kvalitní jízdu. Vybíráme pro vás vždy ty nejlepší značky pneumatik. Za všechny stačí zmínit Michelin, Goodyear, Pirelli a další. Jestliže chcete mít o vůz skvěle postaráno, vyzkoušejte služby našeho  pneuservisu třeba ještě dnes!

Dalším sortimenten, který pro Vás máme připravený jsou Autobaterie VARTA. Provádíme také dobíjení a  výměnu autobaterií. Pro poškozené nebo nefunkční baterie zajistíme ekologickou likvidaci.

 

 

RYCHLOSERVIS

Provádíme opravy brzd, podvozku a tlumičů. Výměny provozních náplní, olejů a filtrů. Výměny výfuků a další drobné práce.

Otevírací doba

 

Po - Pa: 08 - 17
So: 08 - 11

 

Kostelecká 58

Neratovice 277 11

Nemáte nainstalován flash player. Proto vám nemůžeme zobrazit flash banner Ekolamp.

PNEUSERVIS RUTTE - idatabaze.czAuto<br />
pneumatiky, prodej pneu - idatabaze.cz